The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Příprava mužů FK Dlouhá Lhota

Příprava můžu FK Dlouhá Lhota začíná v úterý 23.1.2018.

25.01.2018 | Více

Výroční schůze a Sportovní ples

V sobotu 20.1.2018 od 15:00hod se koná výroční schůze FK Dlouhá Lhota na sále hospody v Dlouhé Lhotě.  A další sobotu 27.1.2018 se koná tradiční Sportovní ples, na sále hospody v Dlouhé Lhotě. Vstupné 100,-Kč. Bohatá tombola.

18.01.2018 | Více

Smolná prohra v závěru zápasu

Smolná prohra v závěru zápasu Soupeř z prostředka tabulky a dokázali jsme ho potrápit a skoro v závěru zápasu srovnat.

03.06.2017 | Více

Žádný vstřelený gól v Nelahozevsi

Dynamo na soupeře vlétlo bez respektu, a kdyby na světelné tabuly po deseti minutách svítilo skore 4:0 pro domácí nikdo by se ani nedivil. Dvě tutovky k tomu dvě břevna, hostující brankář si zcela jistě připadal jak u Verdunu.

29.04.2017 | Více

Derby s Dolním Bousovem

Nepodcenit soupeře a zápas odmakat, to bylo to nejdůležitější o co v derby zápase proti Dlouhé Lhotě šlo.

15.04.2017 | Více

Prohra s druhým týmem tabulky

Zápas s druhým týmem tabulky vypadal po prvním poločase nadějně. Ale druhý poločas už ukázal, že druhé místo mají zaslouženě.

08.04.2017 | Více

Těsná prohra s Tišicemi

Hned ve třetí minutě spálil tutovku Dokoupil, který po přihrávce od Laudy na malém vápně netrefil prostor branky. Jako by tím nastavil ráz utkání, kdy se šance střídaly na obou stranách, ale s jejich zakončením měly oba týmy problémy.

12.11.2016 | Více

Prohra 3:0 na hřišti v Lužci

Další prohra v řadě.

05.11.2016 | Více

Prohra kvůli neuznanému gólu v závěru zápasu

Prohra kvůli neuznanému gólu v závěru zápasu 10.kolo 1.B třídy sk. B a stále bez výhry. Jedna nesoustředěnost na hřišti a domácí Lhota přišla o body.

29.10.2016 | Více

Jasná prohra v Neratovicích

Zápas  s celkem z Neratovic lhotečtí dohrávali o deseti. Od začátku utkání si vytvořili hosté tlak, soupeř měl problémy se zachytáváním našich útočných akcí po obou stranách hřiště ale žádná tuto akci se nám nepovadlo dotáhnout a proměnit ji ve vedoucí gól.