Těsná prohra s Tišicemi - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Těsná prohra s Tišicemi

Hned ve třetí minutě spálil tutovku Dokoupil, který po přihrávce od Laudy na malém vápně netrefil prostor branky. Jako by tím nastavil ráz utkání, kdy se šance střídaly na obou stranách, ale s jejich zakončením měly oba týmy problémy.

Podobně se stejnému hráči vedlo ve 13. minutě, kdy po ideální přihrávce mezi obránce od Novotného nastřelil jen vyběhnuvšího brankáře Bejra.  O dvě minuty později mohlo udeřit na druhé straně, ale Hádek vytáhl zázračný zákrok proti hlavičce Limra z bezprostřední blízkosti. Ve 20. minutě domácí kopali roh a po závaru vytáhl další skvělý zákrok náš brankář. Když se po naší chybě ve středu hřiště neujala ani další šance Limra, který zamířil vedle, šly oba týmy do kabin za nerozhodného stavu.

Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil – ze hry plné nepřesností pramenily šance na obou stranách. Vystřídavší Toman se ve 47.minutě řítil sám na gólmana, ten jeho střelu vyrazil reflexivně nohou, hned z protiútoku na druhé straně střela Nastoupila mířila těsně vedle. V 52. minutě po trestném kopu domácích míč nikým nepovšimnut prošel skrz vápno až do zámezí. Hned o tři minuty později se v nadějné pozici ocitl Lauda, s jeho střelou levačkou neměl gólman potíže. V 60. minutě na druhé straně domácí pěkně kombinovali podél našeho velkého vápna, ke střele se odhodlal kapitán Šolc, ale jeho střela naštěstí neměla gólové parametry. Od této chvíle domácím jako by došly síly, a začaly se rodit naše šance. Nejprve Lauda nevyužil ideální přihrávku Šulce a přestřelil, v 89. minutě pak téhož hráče vychytal gólman. Drama posledních minut pokračovalo – domácí se dostali k rozehrání trestného kopu, po odraženém balónu se do brejku utrhl Šulc a podél brankáře konečně protrhl střeleckou smůlu našeho týmu. V nastaveném čase mohl vítězství potvrdit Lauda, ale v dnešním zápase neobul střelecké kopačky a nastřelil výborného gólmana Bejra

FK DLOUHÁ LHOTA x TJ SOKOL TIŠICE  0:1 (0:0)

Branky: 0 – 90. Šulc.  ŽK: Zdobinský O. - 0. Rozhodčí: Procházka (Hurych, Novák). Rohy: 2:1. Diváci: 30.

Dlouhá Lhota: Bejr, Šolc, Zdobinský O., Pastorek, Rambousek, Brodský, Vrabec (80. Skalický), Limr M., Zdobinský L., Nastoupil, Niklfeld (25. Vystavěl, 70. Jenč)

Tišice: Hádek, Driml, Šmajda, Lauda, Novotný, Fabián (64. Karlík), Brzoň, Dokoupil (80. Vostřel), Vítovec (31. Šulc), Pajkrt (46. Toman), Brodský

zdroj: web Tišice