O klubu

založení klubu:  1932

klubové barvy: černá a bílá

historie: 

Počátek kopané v Dlouhé Lhotě je datován v roce 1932. Původní fotbalové hřiště se nacházelo na návsi u staré kovárny. Až později v 50.letech se hřiště přestěhovalo na nový prostor. Nejprve byla u hřiště postavena stará tramvaj, která sloužila k převlékání mužstev. Replica Watches Až na konci 60.let se začaly stavět nové kabiny, které byly v roce 1972 slavnostně otevřeny. Tyto kabiny slouží fotbalistům dodnes, jen v průběhu doby byly modernizované. Do budoucna se předpokládá, že se vybudují kabiny nové. V roce 2009 se vybudovalo na hřišti umělé zavlažování, které slavnostně uvedl do provozu prezident FK Mladá Boleslav Josef Dufek spolu se starostou obce Dlouhá Lhota Václavem Puldou a předsedou Sokola Dlouhá Lhota Jiřím Křovinou. V témže roce se  začalo vytvářet tréninkové hřiště, které v letošním roce bylo prodlouženo a nově zatravněno.

Největší úspěchy Sokola Dlouhá Lhota byli v 50.letech resp. www.ireplicas.com v 70.letech, kdy A-tým hrál 1.B třídu krajské soutěže. Poté tým spadl až do nejnižší soutěže okresu. Ale postupem času se opět probojovával do vyšších soutěží. Od roku 2001 mužstvo hraje Okresní přebor (jen s ročním sestupem do III.třídy v sezoně 2003/2004). V roce 2008 se opakuje historický mezník a Sokol Dlouhá Lhota postupuje do 1.B třídy krajské soutěže, kterou po třech sezónách v roce 2011 vyhrává a postupuje do 1.A třídy. První půl rok v 1.A třídě byl famózní, nikdo nečekal, že po podzimní části sezony budeme okupovat první příčky. V jarní části sezony se nám již tolik nedařilo, ale nakonec se ukázalo že 3.příčka v tabulce je postupová. A po konzultaci vedení s hráči jsme sezoně 2012/2013 Krajský přebor přihlásili. A tím jsme dosáhli zatím největšího úspěchu Sokola Dlouhá Lhota. Po ročním působení v Krajském přeboru jsme opět sestoupili do 1.A třídy.

nebankovni pujcky ihned stary plzenec online pujcky Fulnek pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice hypotecni uver ze stavebniho sporeni pujcky vlachovo brezi nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcka 150000 kc pujcky novy Saldorf pujcky bez registru online Kostelec nad Labem