Prohra s druhým týmem tabulky - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Prohra s druhým týmem tabulky

Zápas s druhým týmem tabulky vypadal po prvním poločase nadějně. Ale druhý poločas už ukázal, že druhé místo mají zaslouženě.

Hned ve druhé minutě zápasu poslal do vedení hosty chybující domácí brankář Adam Charvát, když mu malá domu projela pod nohama rovnou za brankovou čáru. Během tří minut hosté náskok zvyšují střelou do proti pohybu brankáře. V 16.minutě po kombinaci Jardy Pastorka a Marka Limra, druhý jmenovaný překonává brankáře Staňka. A o tři minuty později právě Marek Limr našel ve vápně Petra Šolce a ten se nemýlil a zasunul míč do branky. Těsně před koncem poločasu Veselý posílá hosty do vedení.

Druhý poločas už tak vyrovnaný nebyl a hosté ukázali svoji sílu. V rozmezí deseti minut hosté zvyšují náskok až na skóre 2:6. Lhotečtí si vypracovali také několik šancí, ale žádná nebyla úspěšná. Až v 84.minutě výsledek zkorigoval Marek Limr z penalty.

Z vyrovnaného prvního poločasu nakonec odešli ze hřiště vítězně hosté z Mělníka.

FK DLOUHÁ LHOTA x FC MĚLNÍK 3:6 (2:3)

Branky: 17. a 84. Limr M., 20. Šolc – 3. vlastní, 5. Žaba, 42., 54. a 57. Veselý, 51. Antoš.  ŽK: Pastorek - Rambousek. Rozhodčí: Kaucký (Rybka, Žaba). Rohy: 2:1. Diváci: 60

Dlouhá Lhota: Charvát, Limr M., Brodský, Pastorek, Šolc (70. Limr A.), Kohnhäuser, Zelba, Zdobinský O., Niklfeld, Dubický, Flídr (62. Vrabec)

Mělník: Staněk, Rambousek (75. Majzler), Vála, Volf, Jiskra, Žaba (82. Janda), Dvorný, Tříška (61. Suchomel), Vlasák, Veselý, Rolenc (39. Antoš)