Jasná prohra v Neratovicích - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Jasná prohra v Neratovicích

Zápas  s celkem z Neratovic lhotečtí dohrávali o deseti. Od začátku utkání si vytvořili hosté tlak, soupeř měl problémy se zachytáváním našich útočných akcí po obou stranách hřiště ale žádná tuto akci se nám nepovadlo dotáhnout a proměnit ji ve vedoucí gól.

Hosté hrozili nakopávanými míči na vysokého útočníka a nebo rozehrou přes šikovného kapitána Śolce ve středu zálohy. Skóre se poprvé měnilo ve 21. minutě po rychlé akci po pravé straně hřiště kdy Moris přihrál od brankové čáry míč pod sebe, Palo ho chytře pustil na Máru a ten prostřelil z vápna nejistého brankáře hostí - 1:0.Zanedlouho jsme se dostal Moris do sólového útoku ale svou šanci v gól neproměnil. Do konce poločasu byla k vidění herní převaha našeho mužstva, své akce jsme ale řešili někdy unáhleně a naopak někdy zdlouhavě. Soupeř si v prvním poločase připravil jednu velkou šanci kterou mu však Pospa včasným vyběhnutím překazil.

Hermes Outlet

Z našeho tlaku jsme hned ve 49.minutě přidali i Palem druhou branku. Ten se po standartní situaci a hlavičce Jínase prosadil tečí která změnila směr před hostujícím brankářem a skončila v hostující brance – 2:0.Tato branka přeci jen přinesla více klidu do naší hry a dále jsme si vytvářeli slibné akce ale máme neustále problém jejich přesným zakončením. Třetí branku přidal v 67. minutě po pěkné kombinační akci a přihrávce od Pala David Nguyen který minutu předtím vystřídal Honzu Babováka – 3:0. Hosté ve druhém poločase ohrozili naší branku nejvíce po rohovém kopu a důrazu v brankovém území ale celou situaci opět dobře vyřešil spolehlivý Pospa. Hostům v závěru zápasu docházeli síly, naše převaha byla v závěru utkání výrazná. Na přehnaný důraz doplatil v 79.minutě vyloučením po 2.ŹK jeden z jejich obránců.

FK NERATOVICE-BYŠKOVICE x FK DLOUHÁ LHOTA 3:0 (1:0)

Branky: 21. Lovíšek, 49. Palanský, 67. Nguyen - 0.  ŽK: 0 – 73. a 79. Brodský, 23. Vrabec, 57. Zelba, 76. Šolc. ČK: 0 – 79. Brodský. Rozhodčí: Balík P. (Balík M., Budil). Rohy: 4:5. Diváci: 50

Neratovice-Byškovice: Pospíšil, Dohnal (46. Taňski), Jína, Žežulka, Lovíšek (86. Frýzek), Moravec (46. Lemarie), Chládek, Babovák (66. Nguyen), Tláskal, Palanský (80. Babovák), Zeman

Dlouhá Lhota: Charvát, Šolc, Zdobinský O., Pastorek (53. Vystavěl), Limr (66. Jenč), Brodský, Vrabec, Krouský (16. Nastoupil), Zelba, Zdobinský L., Niklfeld