Smolná prohra v závěru zápasu

Soupeř z prostředka tabulky a dokázali jsme ho potrápit a skoro v závěru zápasu srovnat.

Skóre zápasu otevřel v 17.minutě hostující Hrdlík, který dostal přihrávku do vápna a nemýlil se. Ve dvacáté minutě mohl srovnat Petr Šolc ze standardní situace. Ale jeho pokus vytěsnil brankář Prislupský na roh. Ve 26.minutě ještě zahrozili hosté, lhotecké fotbalisty podržel domácí brankář Adam Charvát.

Ve druhém poločase dostali lhotečtí rychlý gól po rozehraném rohu. Během pěti minut na něj však dokázali zareagovat a Aleš Limr snížil vedení Lužce na 1:2. V závěru zápasu měli ještě dvě šance Petr Šolc a Ruda Kohnhäuser, ale ani jedna neskončila v síti.

Povedený zápas, který bohužel skončil těsnou prohrou 1:2.

FK DLOUHÁ LHOTA x TJ AFK ELETIS LUŽEC 1:2 (0:1)

Branky: 52. Limr A. – 17. Hrdlík, 47. Uher.  ŽK: 0 - Lafek. Rozhodčí: Vyhnanovský (Drábek, Hanák). Rohy: 2:9. Diváci: 46

Dlouhá Lhota: Charvát, Limr A., Sedlák, Šolc, Kohnhäuser, Zelba, Zdobinský O., Zdobinský L., Vrabec, Brodský, Dubický

Lužec: Prislupský, Uher, Tauchman, Hrdlík, Stejskal, Kuchař, Roučka (81. Krejza), Lafek, Kerpl, Levý, Rigo