Prohra kvůli neuznanému gólu v závěru zápasu - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Prohra kvůli neuznanému gólu v závěru zápasu

10.kolo 1.B třídy sk. B a stále bez výhry. Jedna nesoustředěnost na hřišti a domácí Lhota přišla o body.

Od začátku zápasu byli lepším týmem na hřišti domácí. Hru oživil i po zranění navrátivší útočník Marek Limr. A v 17.minutě se lhotečtí ujímají vedení. Pavel Zelba vypíchnul míč soupeři, posunul na Petra Šolce. Ten našel nabíhajícího Jardu Pastorka, který střelou na zadní tyč poslal míč za záda brankáře Schneidera. Ve 32.minutě mohl zvýšit náskok Václav Brodský, ale jeho střelu vyrazil byšický brankář. Míč se dostal k Jardovi Pastorkovi, ale ani jeho střela imitatie horloges nedokázala hostujícího brankáře překvapit. Ve 42.minutě fauluje Jarda Pastorek za vápnem byšického útočníka. A z nebezpečné šance skóruje Čurda.

Druhý poločas už byl celkem vyrovnaný. V 52.minutě využívá chyby v obraně Menčl a dorážkou zvyšuje na 1:2 pro hosty. V 89.minutě po nepřímém kopu, který rozehrál Aleš Skalický, lhotečtí vstřelili gól. Bohužel rozhodčí branku neuznal, kvůli nedovolenému bránění brankáři.

Už to vypadalo nadějně, ale bohužel opět vše dopadlo lépe pro soupeře.

FK DLOUHÁ LHOTA x TJ BYŠICE  1:2 (1:1)

Branky: 17. Pastorek – 42. Čurda, 52. Menčl.  ŽK: Zelba - 0. Rozhodčí: Čechmánek (Polák, Tylchert). Rohy: 2:1. Diváci: 50.

Dlouhá Lhota: Bejr, Šolc, Zdobinský O., Pastorek (63. Rambousek), Brodský, Vrabec, Zelba, Limr M. (46. Limr A.), Zdobinský L., Nastoupil, Flídr (72. Skalický)

Byšice: Schneider, Čurda, Kadlec, Menčl D., Kmoch, Svačina, Holina, Menčl P. tag heuer replica uhren, Hemr, Dobiáš (83. Kmeťo), Čermák