Žádný vstřelený gól v Nelahozevsi

Dynamo na soupeře vlétlo bez respektu, a kdyby na světelné tabuly po deseti minutách svítilo skore 4:0 pro domácí nikdo by se ani nedivil. Dvě tutovky k tomu dvě břevna, hostující brankář si zcela jistě připadal jak u Verdunu.

Jenže vzhledem k tlaku domácí na gól čekali až těsně před přestávku, kdy se chytře uvolnil MYKULYCHYNSKYI a se štěstím prostřelil golmana po zemi - 1:0.

Po dvou minutách se v pokutovém územý rychle zorientoval Michal PEKÁREK - 2:0.

Po změně stran se hra trošku vyrovnala, ale tlak Dynama nepřestával. V 50. minutě využil zaváhání obrany Honza HOLÝ, hostující obránci si mysleli že rozhodčí odmává ofsajd, jenže praporek zůstal dole, Honza se mezi nimi protáhl a nikým neatakovám prostřelil brankáře - 3:0.

Parádička na závěr: 90. minuta, centr z pravé strany letí přesně na nehlídaného Zdendu KRATOCHVÍLA, který nekompromisně nůžkami po čtvrté překonává golmana hostí - 4:0.

TJ DYNAMO NELAHOZEVES x FK DLOUHÁ LHOTA 4:0 (2:0)

Branky: 42. Mykulychynskyi, 44. Pekárek, 56. Holý, 90. Kratochvíl – 0. Rozhodčí: Šesták V. (Šesták M., Jarolímek). Rohy: 3:2. Diváci: 96

Nelahozeves: Zavadil, Šenkýř, Mykulychynskyi (66. Došek), Jindřich, Emmer, Kratochvíl, Vágner, Minařík, Lazarchuk (33. Bednařík), Holý, Pekárek (55. Kobera)

Dlouhá Lhota: Bejr, Limr M. (66. Charvát), Brodský, Šolc, Kohnhäuser, Zelba, Krouský, Zdobinský O., Zdobinský L., Vrabec, Niklfeld (46. Limr A.)

zdroj: web TJ Dynamo Nelahozeves