Aktuality A muži

Těsná prohra s Tišicemi

Hned ve třetí minutě spálil tutovku Dokoupil, který po přihrávce od Laudy na malém vápně netrefil prostor branky. Jako by tím nastavil ráz utkání, kdy se šance střídaly na obou stranách, ale s jejich zakončením měly oba týmy problémy.

12.11.2016 | Více

Prohra 3:0 na hřišti v Lužci

Další prohra v řadě.

05.11.2016 | Více

Prohra kvůli neuznanému gólu v závěru zápasu

Prohra kvůli neuznanému gólu v závěru zápasu 10.kolo 1.B třídy sk. B a stále bez výhry. Jedna nesoustředěnost na hřišti a domácí Lhota přišla o body.

29.10.2016 | Více

Jasná prohra v Neratovicích

Zápas  s celkem z Neratovic lhotečtí dohrávali o deseti. Od začátku utkání si vytvořili hosté tlak, soupeř měl problémy se zachytáváním našich útočných akcí po obou stranách hřiště ale žádná tuto akci se nám nepovadlo dotáhnout a proměnit ji ve vedoucí gól.

23.10.2016 | Více

Prohra doma se Starou Boleslavi

Prohra doma se Starou Boleslavi Zápas se Starou Boleslaví opět skončil prohrou. I když tentokrát si zasloužili lhotečtí bodovat.

15.10.2016 | Více

Výhra v penaltovém rozstřelu v Benátkách

Lhotečtí se po 7.kolech konečně dočkali bodů. Vyhráli sice až v penaltovém rozstřelu, ale i tyto body se počítají.

09.10.2016 | Více

Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse

Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse Hratelný soupeř z popředí tabulky, který dohrával o deseti. A přesto domácí nedokázali skórovat a konečně zvítězit.

01.10.2016 | Více

Těsná prohra na hřišti ve Velkém Borku

Lhotečtí doháněli ztrátu z prvního poločasu, ale bohužel na remízu ani výhru nedosáhli.

25.09.2016 | Více

Okresní derby s týmem z Dolního Bousova

Okresní derby s týmem z Dolního Bousova Další zápas v 1.B tř. a další prohra. Lhotečtí v okresním derby nakonec prohráli vysoko 2:5.