Aktuality - FK Dlouhá Lhota

Aktuality A muži

Výhra v penaltovém rozstřelu v Benátkách

Lhotečtí se po 7.kolech konečně dočkali bodů. Vyhráli sice až v penaltovém rozstřelu, ale i tyto body se počítají.

09.10.2016 | Více

Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse

Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse Hratelný soupeř z popředí tabulky, který dohrával o deseti. A přesto domácí nedokázali skórovat a konečně zvítězit.

01.10.2016 | Více

Prohra na hřišti v Mělníku 6:3

Vysoká prohra na hřišti soupeře v Mělníku.

10.09.2016 | Více

Prohra v penaltovém rozstřelu s týmem z Bakova

Prohra v penaltovém rozstřelu s týmem z Bakova Fotbalisté Dlouhé Lhoty v okresním derby na vlastním hřišti promarnili dvougólový náskok. Tato věta platí nejen pro týden staré utkání s Pěčicemi, ale i pro druhé kolo s Bakovem. Tentokrát za porážku na penalty berou do tabulky alespoň bod. Horší je, že ztratili dalšího klíčového hráče, po Marku Limrovi tentokrát Jiřího Krouského, který začátek druhé půle odnesl zraněním třísel.

03.09.2016 | Více

Prohra v nastavení

Prohra v nastavení První zápas nové sezóny na domácím hřišti s obměněnou sestavou a v okresním derby. To bylo sobotní odpoledne, ale bohužel se špatným koncem a s radostí hostujícího celku z Pěčic. Nejenže lhotečtí v závěru ztratili slibný náskok, ale zranil se jim i klíčový hráč Marek Limr.

27.08.2016 | Více

Výhra hokejovým výsledkem nad týmem z Libic

Výhra hokejovým výsledkem nad týmem z Libic Dlouhá Lhota se rozloučila s úspěšnou sezónou devastací odevzdaného soupeře

18.06.2016 | Více

Prohra v derby s Horkami nad Jizerou

Prohra v derby s Horkami nad Jizerou Po vyrovnaném prvním poločase, zápas skončil prohrou.

11.06.2016 | Více

Prohra proti čtrnáctičlené přesile

Zápas 28.kola 1.A třídy sk.B se soupeřem z prvních příček tabulky nakonec překvapení nepřinesl. Jen se potvrdilo, kdo se v popředí ocitl a ne svoji zásluhou.

04.06.2016 | Více

Prohra ve Slaném

V 7.min. si na roh Galbavého naskočil pěkně Hořejší, jenže míč z jeho hlavy šel nad bránu. V 9.min. byl faulován Volf a rozhodčí Richtár odpískal penaltu, tu proměnil Galbavý přesto, že brankář Jíra si na míč sáhl. rolex replica watches

28.05.2016 | Více

Výhra v Červených Pečkách

Výhra v Červených Pečkách Zápas s posledním týmem tabulky a druhý zápas nového trenéra. Nakonec vše dopadlo podle očekávání.

21.05.2016 | Více

Nalezeno: 42 | Zobrazeno: 11 - 20