Těsná výhra v okresním derby s rezervou Dobrovic - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Těsná výhra v okresním derby s rezervou Dobrovic

Slunečné odpoledne přilákalo početnou skupinu fanoušků na okresní derby v rámci 19.kola 1.A třídy sk.B. Na domácím hřišti jsme přivítali tým z nedaleké Dobrovice. A hosté po prohraném podzimním zápase (2:4) nám měli co vracet.

Slunečné odpoledne přilákalo početnou skupinu fanoušků na okresní derby v rámci 19.kola 1.A třídy sk.B. Na domácím hřišti jsme přivítali tým z nedaleké Dobrovice. A hosté po prohraném podzimním zápase (2:4) nám měli co vracet.

Na začátku zápasu zahrozili hosté z Dobrovice, ale na dvakrát zachránil situaci výborně chytající Josef Bejr. Poté dostali možnost skórovat lhotečtí, ale ani z jedné standardní situace se jim gól vstřelit nepodařilo. Největší šanci prvního poločasu měl Marek Limr, který dostal centr od Michala Nekoly, ale střela na zadní tyč těsně minula dobrovickou branku. Poté se ještě mohl trefit Jirka Horák, ale jeho střela se odrazila od tyče.

Druhý poločas byl pod taktovkou domácích. V 64.minutě po rozehraném rohu, hlavou skóruje Martin Šťastný a Lhota se tak ujímá vedení. Během několika minut si další šanci vypracoval Honza Novotný. Bohužel tentokrát už dobrovický brankář stál na svém místě. V 87.minutě uviděl po druhé žluté kartě červenou Roman Koubek a odporoučel se předčasně do šaten. Nastalo šestiminutové peklo, kdy Dobrovice relojes de imitacion suizos tlačila a snažila se zápas dovést alespoň k remíze. To se jim málem povedlo, ale výborný Josef Bejr jejich největší šanci zápasu vychytal.

Lhotečtí i na jaře dobrovickou rezervu porazili a získali tři body.

FK DLOUHÁ LHOTA x FK DOBROVICE B  1:0 (0:0)

Branky: 64. Šťastný - 0. ŽK: 26. a 86. Koubek, 43. Kořínek - 89. Vladyka. ČK: 86. Koubek - 0. Rohy: 5:4. Rozhodčí: Pejša (Stádník, Říha). Počet diváků: 120

D.Lhota: Bejr, Nekola (31. Šolc), Vrána (52. Nastoupil), Zdobinský O., Volf, Limr, Kořínek, Koubek, Novotný, Horák, Šťastný

Dobrovice: Drápela, Grabiec, Bým (67. Vejvoda), Vladyka, Váňa (58. Kroupa), Hurda, Vaněk, Gába, Gregor, Jílek, Hlaváček (81. Málek)