Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse

Hratelný soupeř z popředí tabulky, který dohrával o deseti. A přesto domácí nedokázali skórovat a konečně zvítězit.

Do dvacáté minuty zápasu se na hřišti nedělo nic zajímavého. Ani jeden tým se nedokázal prosadit a atakovat soupeřovu branku. První šanci měli lhotečtí. Standardní situaci rozehrával Petr Niklfeld, ale jeho pokus vyráží z vápna obránce Nelahozevse. Ve 28.minutě vhazují hosté, míč nachází Pekárka a ten nikým neatakován vstřílí první a jediný gól zápasu. Ve 40.minutě byl blízko ke srovnání skóre Jirka Krouský, ale jeho střela na zadní tyč doputovala mimo branku. Do konce prvního poločasu ještě dvakrát lhotecké podržel výborně chytající brankář Joska Bejr, když vychytal dva úniky hostujících útočníků.

Druhý poločas probíhal ve stejném taktu jako první. Lhotecký brankář vychytal další sólo hostujícího Fomina. V 54.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen nelahozevský Fomin. Lhotečtí dostali šanci, aby skóre otočili, ale bohužel ke zlepšení hry nedošlo. Spíše měl více práce domácí brankář Joska Bejr, který vychytával jeden výpad hostů za druhým.

Ani oslabený soupeř nepomohl domácím k výhře a stále tak okupují poslední místo tabulky.

FK DLOUHÁ LHOTA x TJ DYNAMO NELAHOZEVES  0:1 (0:1)

Branky: 0 – 28. Pekárek.  ŽK: Zelba, Krouský - Fomin. ČK: 0 -  Fomin. Rozhodčí: Kocourek (Zoufalý, Kubečka). Rohy: 0:2. Diváci: 60

Dlouhá Lhota: Bejr, Šolc, Niklfeld, Zdobinský O., Pastorek (72. Jenč), Brodský, Vrabec, Zelba, Krouský, Zdobinský L., Nastoupil

Nelahozeves: Zavadil, Dubský, Emmer, Vágner, Minařík, Krejza (89. Krejza), Holý, Fomin, Pekárek (46. Šenkýř), Jindřich, Bednařík (88. Kobera)