Prohra v okresním derby s Luštěnicemi - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Prohra v okresním derby s Luštěnicemi

Slunečné počasí a okresní derby přilákalo početnou skupinu fanoušků na luštěnické hřiště.

Lhotečtí nezačali povedeně a celý zápas hráli bez chuti a potřebného nasazení. A toho využili domácí. Již ve 34.minutě vykopává vedení luštěnickým Hrdlička.  Před koncem poločasu lhotecké podržel Joska Bejr a střelu Korce vyráží na roh.

Druhý poločas byl opět pod taktovkou Luštěnic. V 58.minutě navyšuje vedení Lada, když dostává centr přes malé vápno od Holčápka. Poté se do dvou velkých šancí dostává Korec. V první šanci nastřelil tyč a v druhé šanci si vylámal zuby na skvělém zákroku Josky Bejra, který rukou vyráží jeho pokus o vstřelení gólu. V 76.minutě konečně skórují i lhotečtí. Honza Novotný svým centrem nachází Romana Koubka, a ten hlavou míří za záda brankáře Řezáče. Ani se lhotečtí nestačili doradovat a už Luštěnice opět navyšují svoje vedení o dva góly. Korec využil zaváhání obrany a překonává lhoteckého brankáře. V 89.minutě vrací naději lhoteckým fotbalistům gól Michala Nekoly. Ale v nastavení definitivně rozhoduje o výhře Luštěnic Sabol.

Lhotecká hra bez nápadu a nadšení zařídila další jarní prohru. Snad se do dalšího zápasu kluci vzpamatují a začnou předvádět hru, kterou hráli na podzim. Rolex Replica Watches

SOKOL LUŠTĚNICE x FK DLOUHÁ LHOTA   4:2  (1:0)

Branky: 34. Hrdlička, 58. Lada, 77. Korec, 93. Sabol – 76. Koubek, 89. Nekola. ŽK: 0 – Koubek, Horák, Novotný. Rozhodčí: Kubečka (Myška, Nehasil). Rohy: 5:2. Diváci: 60

Luštěnice: Řezáč, Lasák (81. Rulík), Hůlka M., Hrdlička, Hůlka J., Kopa, Korec (84. Hrdlička R.), Pavlíček, Lada (88. Mudroch), Holčapek (70. Sabol), Miškovský

Dlouhá Lhota: Bejr, Nekola, Zdobinský O., Zdobinský L., Koubek, Kořínek, Novotný, Volf, Šolc, Horák, Šťastný