Prohra proti čtrnáctičlené přesile - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Prohra proti čtrnáctičlené přesile

Zápas 28.kola 1.A třídy sk.B se soupeřem z prvních příček tabulky nakonec překvapení nepřinesl. Jen se potvrdilo, kdo se v popředí ocitl a ne svoji zásluhou.

Hned ve druhé minutě po rozehrané standardní situaci se Poříčany a trefou Doležela dostali do vedení. Lhotečtí byli aktivnější, tlačili se do zakončení, ale žádný pokus neskončil za zády brankáře Krcha. Nejpilnějším střelcem byl Marek Limr, ale zároveň to byl největší smolař, protože vypracované šance nedokázal protlačit za brankovou čáru.

Na začátku druhého poločasu hosté zvýšili náskok. Střídající Holler na hřišti sotva ohřál, dostal se k vyraženému míči první a do prázdné branky skoroval. Chvíli předtím neuznal rozhodčí lhoteckým branku, když odpískal ruku Martinu Šťastnému. V 65.minutě snižuje Honza Novotný, když mu posunul míč před branku Marek Limr. Lhotečtí se snažili  o vyrovnání. Otevřeli hru a toho v 90.minutě využil Teslík lolita dress a upravil konečné skore na 1:3.

FK DLOUHÁ LHOTA x SK POŘÍČANY 1:3 (0:1)

Branky: 64. Novotný – 2. Doležal, 55. Holler, 90. Teslík.  ŽK: Limr, Koubek, Novotný – Navrátil. Rozhodčí: Šmejkal (Benák, Hron). Rohy: 5:1. Diváci: 85.

Dlouhá Lhota: Bejr, Nekola, Volf, Vrána, Zdobinský L., Limr M., Kořínek (26. Šolc), Koubek, Novotný, Horák, Šťastný replicas de relojes de lujo

Poříčany: Krch, Volavka, Navrátil, Touš, Teslík, Hlavatý (80. Bázlík), Puk O., Puk M., Sedláček (80. Štefančík), Doležal, Marek (48. Holler)