Aktuality - FK Dlouhá Lhota

Aktuality A muži

Výhra na domácí půdě nad týmem z Červených Peček

Výhra na domácí půdě nad týmem z Červených Peček Neproměněné šance a hrubé chyby v obraně byly hlavní důvody, proč se Červené Pečky vrátily v dalším kole I. A třídy z Dlouhé Lhoty s prohrou 1:3. K bodovému zisku jim nepomohlo ani poločasové vedení.

17.10.2015 | Více

Vysoká prohra v Klecanech

Vysoká prohra v Klecanech V zápase dvougólových střelců nestačila Lhota na Klecany a podlehla jim 2:5. Za domácí se dvakrát trefili prvoligoví futsalisté Rodek s Gabčem, za hosty dvakrát skóroval také zkušený futsalista Šolc.

10.10.2015 | Více

Vysoká výhra v dohrávce 5.kola proti Jedomělicím

Vysoká výhra v dohrávce 5.kola proti Jedomělicím V dohrávce 5.kola 1.A třídy sk.B si lhotečtí fotbalisté spravili chuť po nevydařeném nedělním utkání v Radimi a porazili na domácím hřišti hokejovým výsledkem 7:3 Jedomělice. Čtyřmi brankami k výhře přispěl Radek Mynář, který byl při chutí po dvouzápasové nucené pauze za červenou kartu v utkání v Brandýse.

30.09.2015 | Více

Prohra na hřišti v Radimi

Prohra na hřišti v Radimi Fotbalisté Radimi si v dalším kole I. A třídy poradili na domácím hřišti s Dlouho Lhotou a vyhráli 3:1.

27.09.2015 | Více

Brankář Josef Bejr vychytal Dlouhé Lhotě výhru

Ještě že má Dlouhá Lhota v bráně čtyřicátníka Bejra. Zápas, který patřil hostům, vyhráli domácí hlavně díky jeho zákrokům při pěti tutovkách soupeře. Dvěma góly se o obrat po přestávce postaral kapitán Jan Novotný.

19.09.2015 | Více

Totální kolaps lhoteckých fotbalistů na hřišti v Brandýse n./Lab.

Totální kolaps lhoteckých fotbalistů na hřišti v Brandýse n./Lab. V dalším kole 1.A třídy sk.B středočeského kraje zajížděli fotbalisté FK Dlouhá Lhota na hřiště vedoucího týmu soutěže do Brandýsa nad Labem. Ten, kdo nestihl začátek zápasu, přišel o rychlou změnu skóre.

12.09.2015 | Více

!!!!!!POZOR!!!!!!!!! Sobotní zápas se Sokolem Jedmělice se odkládá

Kvůli tragické události v týmu Sokol Jedomělice se Naruto cosplay costume odkládá sobotní zápas FK Dlouhá Lhota x Sokol Jedomělice. Náhradní termín bude upřesněn.

01.09.2015 | Více

Slunečné počasí přineslo další výhru na hřišti v Dobrovicích

Slunečné počasí přineslo další výhru na hřišti v Dobrovicích Vedro k nevydržení, nepopulární soupeř, i přesto se lhotečtí fotbalisté dokázali semknout, překonat nepříznivé podmínky a konečně zlomit prokletí na hřišti v Dobrovicích. Porazili domácí b-tým 2:4 a to ještě další šance nevyužili.

30.08.2015 | Více

Třetí výhra v řadě tentokrát v normální hrací době

Třetí výhra v řadě tentokrát v normální hrací době Dlouhá Lhota si po dvou vyhraných rozstřelech připsala vítězství v základním čase, za které vděčí hlavně brankáři Bejrovi, který hostům chytil tři vyložené šance, a k jeho smůle i velimskému obránci Hrabalovi.

22.08.2015 | Více

Druhá výhra na penalty s týmem Čelákovic

Druhá výhra na penalty s týmem Čelákovic Vyrovnané utkání odehráli fotbalisté Dlouhé Lhoty v Čelákovicích, kde po remíze 1:1 přisoudily hostům penalty bod k dobru.

15.08.2015 | Více

Nalezeno: 41 | Zobrazeno: 31 - 40