Aktuality A muži

Prohra v okresním derby s Luštěnicemi

Prohra v okresním derby s Luštěnicemi Slunečné počasí a okresní derby přilákalo početnou skupinu fanoušků na luštěnické hřiště.

07.05.2016 | Více

Prohra 1:2 s předposledním celkem tabulky Viktorií Radim

Po prvním poločase sice o branku fotbalisté Radimi prohrávali, ale po konci zápasu byli oni těmi spokojenějšími, protože vezou ze hřiště soupeře výhru. Tentokrát 2:1.

30.04.2016 | Více

Prohra na hřišti Pšovky Mělník

Půl hodiny se hrálo opatrně z obou stran, pak se v závěru prvního poločasu děly věci.

23.04.2016 | Více

První jarní domácí prohra s lídrem tabulky

První jarní domácí prohra s lídrem tabulky Ten, kdo přišel na sobotní duel mezi Dlouhou Lhotou a brandýským FK, jistě nemusel litovat. V zápase padlo celkem sedm branek, hrálo se svižně, důrazně, avšak ve velice přátelské atmosféře, a to jak na hřišti, tak v hledišti.

16.04.2016 | Více

Vysoká prohra v Jedomělicích

Tým z nižších příček tabulky vyškolil lhotecký tým a nadělil jim čtyři branky.

10.04.2016 | Více

Těsná výhra v okresním derby s rezervou Dobrovic

Těsná výhra v okresním derby s rezervou Dobrovic Slunečné odpoledne přilákalo početnou skupinu fanoušků na okresní derby v rámci 19.kola 1.A třídy sk.B. Na domácím hřišti jsme přivítali tým z nedaleké Dobrovice. A hosté po prohraném podzimním zápase (2:4) nám měli co vracet.

02.04.2016 | Více

První jarní prohra na hřišti ve Velimi

První jarní prohra na hřišti ve Velimi V dalším kole I. A třídy si doma Velim poradila s Dlouhou Lhotu, kterou porazili 4:1. Na jaře tak drží domácí neporazitelnost.

27.03.2016 | Více

Další výhra tentokrát na domácím hřišti

Sobotní utkání I. A třídy ve Dlouhé Lhotě přineslo domácím vítězství, ale to posvětil bravurním zákrokem těsně před koncem brankář Jíra.

19.03.2016 | Více

První jarní výhra

První jarní výhra První jarní výhra se soupeřem z Doks u Kladna. Bez Radka Mynáře a Petra Lukáše, ale s novými tvářemi.

12.03.2016 | Více

Poslední zápas podzimní části sezóny oslavili lhotečtí vítězstvím

Poslední zápas podzimní části sezóny oslavili lhotečtí vítězstvím Na domácím hřišti v podzimní části krajské I.A třídy ani jednou neprohráli. Až na poslední zápas. V něm nováček z Libice nad Cidlinou prohrál o jeden z gól s týmem Dlouhé Lhoty.