Slunečné počasí přineslo další výhru na hřišti v Dobrovicích - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Slunečné počasí přineslo další výhru na hřišti v Dobrovicích

Vedro k nevydržení, nepopulární soupeř, i přesto se lhotečtí fotbalisté dokázali semknout, překonat nepříznivé podmínky a konečně zlomit prokletí na hřišti v Dobrovicích. Porazili domácí b-tým 2:4 a to ještě další šance nevyužili.

K první šanci zápasu se dostali lhotečtí, ale kombinace mezi Radkem Mynářem a Honzou Novotným skončila vedle branky. V 18.minutě odpískal rozhodčí ve prospěch domácího týmu standardní situaci těsně za vápnem a domácí kapitán Vladyka poslal balón přes zeď k levé tyči lhotecké branky – 1:0. O pět minut později se standardky dočkali i hosté, ale střelu Petra Šolce chytá brankář Bartoš. Ve 24.minutě zvyšuje skóre Sodoma, když z protiútoku obchází obranu a překonává brankáře Josku Bejra. Ve 28.minutě si nerozuměl domácí Gába se svým brankářem a malá domů skončila v síti. Tímto gólem dostali lhotečtí novou sílu a začali domácí tým tlačit. Ve 39.minutě se tlak vyplatil. Radek Mynář dostává míč za obranu od Petra Lukáše a bez zaváhání protlačil míč kolem brankáře Bartoše. Na konci poločasu se ještě do šance dostal Roman Koubek, ale trefil pouze boční síť dobrovické branky a rozehranou standardku Radka Mynáře chytil dobrovický brankář.

Na začátku druhého poločasu se do dvou vyložených replicas de relojes suizos españa šancí nejprve dostal Aleš Kořínek, ale jeho střela z metrové vzdálenosti skončila nad brankou. A chvíli poté střelu Honzy Novotného vyrazil dobrovický obránce. V 65.minutě po rozehraném rohu se míč odrazil k Romanu Koubkovi, ten bez přípravy posílá balón za Bartošova záda – 2:3. O několik minut později opět svoji šanci neproměnil Honza Novotný, když centr od cosplay wigs Radka Mynáře posílá vedle branky. A Marek Limr bombou nastřelil pouze břevno domácí branky. V 76.minutě zahrozili domácí, ale střelu Březiny chytá dobře postavený Joska Bejr. Za tři minuty později centruje Radek Mynář do vápna, Honza Novotný střílí branku, kterou ještě před brankářem tečuje domácí Čáslava.

Další výhra v řadě, tentokrát s pomocí soupeřových dvou vlastních gólů, ale i to se počítá. Skvělý rozjezd nové sezony.

FK DOBROVICE B x FK DLOUHÁ LHOTA   2:4 (2:2)

Branky: 18. Vladyka, 24. Sodoma – 28. a 79. vlastní, 39. Mynář, 65. Koubek. ŽK: Bým, Toman – Horák, Šolc, Koubek. Rozhodčí: Kotlár (Hůla, Zuska). Rohy: 1:7. Diváci: 150

Dobrovice B: Bartoš, Hurda, Čáslava, Vladyka, Bým, Toman, Březina, Jílek, Bartoň (77. Krejcar), Gába, Sodoma

Dlouhá Lhota: Bejr, Šolc, Lukáš, Šťastný, Zdobinský O., Koubek (81. Nastoupil), Kořínek (88. Zdobinský L.), Horák, Novotný, Mynář, Limr