První zápas sezóny 2015/2016 - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

První zápas sezóny 2015/2016

První kolo nové fotbalové sezóny rozehráli fotbalisté Dlouhé Lhoty na domácím hřišti proti týmu SK Doksy. Hostující tým je nováčkem v 1.A třídě a lhotecké hodně potrápil a dopřál jim výhru po remíze 2:2 až na pokutové kopy.

Úvod utkání patřil Lhotě, i když jim dělali problémy běhaví fotbalisté soupeře. Ve 27.minutě dorážku Petra Šolce vyráží hostující brankář a po rozehraném rohu míří hlavička Romana Koubka vedle branky. Před koncem prvního poločasu posílá centr do vápna Radek Mynář, ale Roman Koubek opět hlavou míří mimo branku.

První gól zápasu vstřelil Radek Mynář až v 64.minutě, po parádní samostatné akci. Hosté ale zbraně nesložili, otočili Blínem a Stuchlým, který se trefil v 82. minutě. Ale v 85.minutě hosté chybovali a druhý lhotecký gól vstřelil Jan Novotný.

V penaltovém rozstřelu pak zklamal pouze záložník hostí Studený, který místo do míče kopl do drnu. Lhotečtí vyzkoušeli novinku nové sezóny se šťastným koncem.

FK DLOUHÁ LHOTA x SK DOKSY   3:2 NP (0:0)

Branky: 64. Mynář, 85. Novotný – 67. Blín, 82. Stuchlý. ŽK: 0 – Stuchlý, . Rozhodčí: Velebil (Březnovský, Žaba). Rohy: 6:4. Diváci: 100

Penalty D.Lhota: Novotný, Koubek, Mynář, Kořínek, Horák

Penalty Doksy: Samek, Vincenc, Mařík, Studený - neproměnil breitling replica

Dlouhá Lhota: Kroupa, Lukáš, Šťastný, Zdobinský O., Koubek, Šolc, Kořínek, Horák, Novotný, Mynář, Nastoupil (88. Zdobinský L.)

Doksy: Kieryk, Samek, Zlata, Vincenc, Studený, Stuchlý (89. Urban), Mařík M. (90. Větrovec), Fereira (55. Fišer), Kostka, Böhm (60. Bláha), Blín (82. Mařík V.)