Druhá výhra na penalty s týmem Čelákovic - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Druhá výhra na penalty s týmem Čelákovic

Vyrovnané utkání odehráli fotbalisté Dlouhé Lhoty v Čelákovicích, kde po remíze 1:1 přisoudily hostům penalty bod k dobru.

Nedáš – dostaneš. Nedám – dostanu. V Čelákovicích to platilo na obě strany. Góly padly kuriózně vždy pár desítek vteřin poté, co se na opačné straně míč odrazil od břevna na brankovou čáru. V 61. minutě takhle běžel sám na brankáře domácí Pánek, jenže jeho lob skončil výše popsaným způsobem, a než horloges replica se Union vzpamatoval, zasekl si z protiútoku míč kolem obránce kapitán Novotný a poslal ho přesně k tyči – 0:1. Pojistku mohl v 84. minutě přidat z přímého kopu Šolc. Jenže jeho pokus oprášil nátěr z břevna i vápno z čáry, a zatímco hosté se snažili přimět rozhodčího k odpískání gólu, Čelákovičtí se hnali vpřed a po centru zprava hlavičkou vyrovnal Parůžek.

První poločas občas napovídal, že se kolektiv Dlouhé Lhoty sešel na hřišti poprvé. Domácím zase vázla koncovka. Několikrát zakončovali v dobrých pozicích nepřesně, pak zachránil hosty na čáře Lukáš a ve 22. minutě Hájek otřel trestný kop o břevno. Hosté zahrozili až minutu před přestávkou. Koubkovu šlehu vyrážel Hlaváček jen do strany před Nekolu, jehož zakončení vytěsnil špičkou chodidla obránce Arazim. „Jediná noha ve střední Evropě a já ji trefím," nechápal dlouholhotský fotbalista.

Zápas dospěl k rozstřelu a tuhle novinku Lhota zatím zvládá. Nejdříve minul bránu Hájek, ve čtvrté sérii selhal Šolc, a tak rozhodla pátá řada. Jediná letní posila Kroupa se chycenou penaltou pomstil Parůžkovi. „Pátou penaltu attack on titan costume za hosty zahraje Petr Lukáš, bývalý ligový hráč. Uvidíme, jestli to nezapomněl," hecoval hlasatel. Lukáš fotbal nezapomněl, napnul síť a získal bod navíc pro Dlouhou Lhotu.

SK ČELÁKOVICE x FK DLOUHÁ LHOTA   1:2 NP (0:0)

Branky: 84. Parůžek - 62. Novotný. ŽK: Ježek, Arazim – Horák, Kořínek, Mynář, Lukáš. Rozhodčí: Radina (Kosina, Zdeněk). Rohy: 3:4. Diváci: 80

Penalty Čelákovice: Vacek, Hájek – neproměnil, Matějka, Helmich, Parůžek – neproměnil

Penalty D.Lhota: Novotný, Mynář, Vizingr, Šolc – neproměnil, Lukáš

Čelákovice: Hlaváček, Ježek, Helmich, Szabo, Hájek, Skuhravý, Matějka, Parůžek, Vacek, Pánek, Arazim

Dlouhá Lhota: Kroupa, Nekola (66. Limr), Lukáš, Šťastný, Zdobinský O., Koubek (83. Zdobinský L.), Kořínek (38. Šolc), Horák, Novotný, Mynář, Vizingr

Zdroj: Boleslavský deník