Vysoká prohra v Bakově

První zápas jarní části sezóny skončil debaklem 5:1.

Od začátku zápasu byli aktivnější domácí, vytvářeli si šance. A díky špatné práci lhotecké obrany jsme už v 21.minutě prohrávali 2:0. Poté se dostali do šance i Marek Limr a Jirka Krouský, ale jejich šance končili v rukavicích bakovského brankáře. Do konce poločasu ještě dokázali domácí náskok navýšit a do kabin odcházeli s náskokem 4:0.

Do druhého poločasu lépe vstoupili opět domácí a přidali pátý gól. V 67.minutě Marek Limr upravil výsledek zápasu na konečných 5:1. A i nadále si lhotečtí drží jednoznačně poslední místo v tabulce.

SK BAKOV NAD JIZEROU x FK DLOUHÁ LHOTA 5:1 (4:0)

Branky: 7. Formáček, 21. Pokorný, 33. Vitmajer, 36. Brož, 50. Mlynka – 66. Limr M..  ŽK: 0 – 30. Krouský.. Rozhodčí: Pejša (Říha, Sandev). Rohy: 3:2. Diváci: 135

Bakov: Louda, Pilz, Altman (77. Sameš), Frelich, Brož (51. Louda), Resl, Hozák, Formáček, Vitmajer P. (81. Resl), Mlynka, Pokorný (65. Vitmajer T.)

Dlouhá Lhota: Bejr, Zdobinský O., Limr M., Brodský, Zdobinský L. (36. Vrabec), Pastorek, Krouský (62. Flídr), Šolc (73. Limr A.), Kohnhäuser, Zelba, Mašek (18. Dubický)

01.04.2017