Výhra na domácí půdě nad týmem z Červených Peček - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Výhra na domácí půdě nad týmem z Červených Peček

Neproměněné šance a hrubé chyby v obraně byly hlavní důvody, proč se Červené Pečky vrátily v dalším kole I. A třídy z Dlouhé Lhoty s prohrou 1:3. K bodovému zisku jim nepomohlo ani poločasové vedení.

V prvním poločase se Lhotečtí fotbalisté nedokázali propracovat k soupeřově brance. V 15.minutě je potrestal Hradílek, když prokličkoval obranou, obešel brankáře Bejra a poslal míč do prázdné branky.

Ve druhém poločase se už hra začala pomalu otáčet, lhotečtí nabrali větší tempo. Ve 48.minutě srovnal skóre po rozehrané standardce Martin Šťastný. Poté si oba celky vytvořili šance, ale ani jedna neskončila v síti. Až v 80.minutě Marek Limr a Petr Šolc vybojovali balon ve vápně soupeře, posunuli na Honzu Novotného a jeho střela odrazem o tyč skončila za zády brankáře Dastycha. V nastavení pojistil vítězství Dlouhé Lhoty střelou z dálky Jiří Horák.

Díky druhému poločasu zůstaly všechny tři body na domácím hřišti v Dlouhé Lhotě.

FK DLOUHÁ LHOTA x FK ČERVENÉ PEČKY   3:1 (0:1)

Branky: 48. Šťastný, 80. Novotný, 90. Horák – 15. Hradílek. ŽK: Koubek, Novotný, Lukáš - 0. Rozhodčí: Asník (Fejfar, Šefara). Rohy: 4:3. Diváci: 80 fake uhren kaufen

Dlouhá Lhota: Bejr, Nekola, Lukáš, Šťastný, Koubek (86. Zdobinský L.), Šolc, Kořínek, Horák, Novotný (90. Pastorek), Zdobinský O., Nastoupil (72. Limr)

Č. Pečky: Dastych, Dudla, Šourek, Bílek, Teplý (64. Svoboda), Mejzr, Fuksa, Hradílek, Marek, Nepovím, Novotný (85. Hendrych)