Prohra ve Slaném - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Prohra ve Slaném

V 7.min. si na roh Galbavého naskočil pěkně Hořejší, jenže míč z jeho hlavy šel nad bránu. V 9.min. byl faulován Volf a rozhodčí Richtár odpískal penaltu, tu proměnil Galbavý přesto, že brankář Jíra si na míč sáhl. rolex replica watches

Ve 13.min. znovu po rohu hlavičkoval Hořejší, ale stejně jako pár minut předtím,  branku netrefil. V 25.min. kryl Sedlák střelu Šolce. V 28.min. Ahmed našel do vápna nabíhajícího Galbavého, který mířil k tyči, ale Jíra skvělým zákrokem dokázal míč vytěsnit na roh a sklidil potlesk diváků. V 29.min. se ocitl v šanci Hořejší, ale střílel nepřesně. V druhé půli naši hráči poněkud polevili a hosté se začali objevovat před Sedlákem. V 48.min. po pěkné individuální akci parádně zasáhl Sedlák a podržel tak svoje barvy. V 57.min Stožický pálil sice tvrdě, ale chybělo více přesnosti. O minutu později  však Hořejší přihrál doprava Stožickému, ten z první posunul míč Ahmedovi, který rovněž jedním dotykem překonal Jíru podruhé. Když potom nádherná akce domácího celku ze 67.min. přinesla zvýšení stavu na 3:0, bylo o výsledku rozhodnuto. Všechno začalo u Tikovského, který vybojoval míč, přihrál Hořejšímu, který parádně uvolnil Galbavého, ten nesobecky uvolnil Ahmeda a Jíra v brance byl bezmocný. V 82.min. si ale slabší chvilku po rohu hostí vybral Sedlák, který podběhl míč a protože Hansl neuhlídal skákajícího Šťastného, ten pohodlně hlavou snížil na 3:1. V 83.min. vymyslel gólovou příhru Galbavý, ale Tikovský místo střely na bránu hledal nabíhajícího Radu a obránci míč odvrátili. Na netradičním postu hrající střídající Rada se dočkal v minutě 87. To jeden z obránců nepovedeným odkopem poslal míč vysokým obloukem na vlastní bránu, couvající Jíra míč vyrazil na břevno a ten se odrazil k noze Rady, který jej uklidil do sítě počtvrté. Minutu před koncem hrací doby Jíra vychytal obrovskou šanci Ahmeda.

Rolex Daytona Replica

SK SLANÝ x FK DLOUHÁ LHOTA   4:1  (1:0)

Branky: 9 Galbavý z PK, 59. a 67. Ahmed, 88. Rada – 82. Šťastný. ŽK: Galbavý, Stožický, Hansl – Koubek, Horák. Rozhodčí: Richtár (Stránský, Vyhnal). Rohy: 5:2. Diváci: 120

Slaný: Sedlák, Čablík, Pospíšil, Kubaška, Klusáček, Volf (73. Stibor), Galbavý, Stožický (63. Tikovský), Ahmed, Hořejší (77. Rada), Hansl

Dlouhá Lhota: Jíra, Nekola, Zdobinský O., Limr, Koubek, Kořínek, Novotný, Volf, Šolc, Horák, Šťastný

Zdroj: web SK Slaný