Prohra v penaltovém rozstřelu s týmem z Bakova - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Prohra v penaltovém rozstřelu s týmem z Bakova

Fotbalisté Dlouhé Lhoty v okresním derby na vlastním hřišti promarnili dvougólový náskok. Tato věta platí nejen pro týden staré utkání s Pěčicemi, ale i pro druhé kolo s Bakovem. Tentokrát za porážku na penalty berou do tabulky alespoň bod. Horší je, že ztratili dalšího klíčového hráče, po Marku Limrovi tentokrát Jiřího Krouského, který začátek druhé půle odnesl zraněním třísel.

Hosté vstoupili do zápasu svižněji, jenže jejich nebezpečné střely létaly těsně kolem brány. Vaněk z trestného kopu přestřelil, Kvapilovo zakončení z úhlu zase prolétlo vedle tyče. A tak v 15. minutě udeřili domácí. Nastoupilův centr umístil ukázkově z voleje o břevno Petr Šolc.
Rozhození hosté se do přestávky už k ničemu nedostali. Naopak Majzlanovo zaváhání nepotrestal Krouský, z hranice šestnáctky minul prázdnou bránu. Za dvě minuty se ale obrana rozestoupila před Ondřejem Zdobinským a ten už přízemní střelou napnul síť – 2:0.
Druhý poločas patřil kombinačně silnějšímu Bakovu. Hned ve 48. minutě využil Mlynkův centr nehlídaný Vaněk a zblízka propálil veterána Bejra. Pak Špringer po dvou minutách na hřišti vyhrál klíčový hlavičkový souboj pro rozběhnutého Vitmajera, jenž zakončil sólo rutinérsky po zemi – 2:2. Dlouhá Lhota zahrozila až v úplném závěru, jenže Šolcova patička po rohu neměla razanci a tak se šlo na penalty. V nich Bakovští promarnili náskok 3:1, po vzoru domácích stříleli vedle a do brankáře, takže rozhodl až duel dorostenců v sedmé sérii. Domácí Limr trefil tyč, zatímco Resl vystřelil druhý bod Bakovu.

FK DLOUHÁ LHOTA x SK BAKOV NAD JIZEROU 2:2 (2:0) P 4:5

Branky: 15. Šolc, 40. Zdobinský O. – 48. Vaněk, 64. Vitmajer.  ŽK: Vrabec, Šolc - Kvapil. Rozhodčí: Kuka (Dragoun, Bez). Rohy: 4:5. Diváci: 100

Dlouhá Lhota: Bejr, Šolc, Zdobinský L. (69. Niklfeld), Zdobinský O., Pastorek (85. Flídr), Brodský, Vrabec (79. Limr A.), Rambousek, Zelba, Krouský (51. Skalický), Nastoupil

Bakov: Majzlan, Altman, Resl, Pilz (62. Sameš), Hozák (61. Špringer), Frelich, Kvapil, Vitmajer (87. Kendík), Brož (46. Vávra), Vaněk, Mlynka

Zdroj: Boleslavský deník