Prohra na penalty

V posledním výjezdu za soupeřem z okresu Mladá Boleslav nás los ve 22.kole poslal v sobotu do Dlouhé Lhoty.

Náš soupeř krčící se na posledním místě tabulky s hubeným bodovým ziskem soutěž již delší dobu se ctí pouze dohrává. Podle postavení v tabulce jsme byli tedy v tomto utkání jasnými favority, ale tuto roli jsme z několika důvodů nepotvrdili a nakonec jsme byli rádi za zisk dvou bodů.

Samotné utkání se odehrálo v poklidném duchu a tak za zmínku stojí z naší strany v prvním poločase pouze pěkná střela Davida Nguyena  kterou domácí brankář vyrazil a v poslední minutě hlavička Sochora která skončila těsně vedle domácí branky. Soupeř zahrozil pouze jednou, ale jeho šanci zlikvidoval Adam, jinak jednoznačně náš nejlepší hráč v tomto utkání.

V druhém poločase pak stojí za zmínku z naší strany neproměněný pokutový kop nařízený za podražení Michala Palanského který Michalu Babovákovi chytil domácí brankář a jen kousek chyběl na zadní tyči právě Honzovi Maštalířovi k zakončení stříleného centru.Domácí již měli ve druhém poločase více šancí než my,ale všechny,včetně té největší /sólový únik/ jim zlikvidoval opět Adam a tak se šlo na střelbu ze značky pok kopu.V nich všichni proměńovali až do 7. série ve které domácí brankář nastřelil břevno a tím rozhodnul o zisku prémiového bodu pro nás.

Za daných okolností to však bylo naše maximum za které můžeme být ještě rádi.

FK DLOUHÁ LHOTA x FK NERATOVICE-BYŠKOVICE B 0:0 (0:0) P 6:7

Branky: .  ŽK: Zelba – Nguyen, Jína. Rozhodčí: Svoboda (Stádník, Říha). Rohy: 6:5. Diváci: 30

Dlouhá Lhota: Charvát, Limr M., Pastorek, Šolc, Kohnhäuser, Zelba, Zdobinský O., Zdobinský L., Vrabec, Niklfeld (75. Brodský), Dubický

Neratovice: Černý, Sochor, Babovák, Žežulka, Palanský, Lemarie, Novotný (68. Maštalíř), Brabec, Nguyen, Jína, Zeman