Dohrávka v Pěčicích

Dohrávka 14.kola nedopadla vítězně a z Pěčic jsme si odvezli prohru 3:0.

V prvním poločase jsme začali hrát o deseti, až v poločase dorazil Jarda Pastorek a doplnil počet hráčů na jedenáct. Pěčice si vypracovali dost šancí, ale nedokázali je proměňovat a nebo je zastavil Joska Bejr.

TJ SOKOL PĚČICE x FK DLOUHÁ LHOTA 3:0 (1:0)

Branky: 37. Kiceluk, 52. Valenta, 85. Král – 0.  ŽK: 0 – Limr A., Pastorek. Rozhodčí: Hanák (Stránský, Richtár). Rohy: 3:2. Diváci: 55

Pěčice: Dufek, Tůma, Mulač (82. Kriška), Král, Flachbart, Kiceluk (74. Lukeš), Hubač, Heřmanský, Novák, Valenta, Kořínek

Dlouhá Lhota: Bejr, Limr A., Limr M., Brodský, Vrabec, Pastorek, Flídr, Šolc, Kohnhäuser, Zelba, Charvát