Starší minižáci Belsport cup semifinále 3. květen 2017

3. květen 2017 semifinálový zápas starších minižáků poháru Belsport cup Sokol Březno vs. FK Dlouhá Lhota. FK Dlouhá Lhota postupuje do finále, již podruhé za sebou.

Dnes 3. května 2017 odehráli starší minižáci semifinálový zápas se Sokolem Březno v pohárovém vyřazovacím utkání o Belsport cup. Zvítězili 2:1 a postoupili do finále, které se hraje na dva zápasy. Již vloni jsme si účast ve finále vyzkoušeli.

Dnešní vítězství bylo scéna zasloužené, i když výsledek je velice těsný, a vítězství se urodilo až v posledních minutách. První polovina utkání byla zcela na kopačkách borců z FK Dlouhá Lhota a polovině Sokola Březno, bohužel bez vstřelené branky, počet šancí a tuto věk na gól by dal na 3 až 4 utkání. Druhou polovinu začali naši malý fotbalisté trochu lechkovážně, a z počátku nechali soupře "čuchnout" a zápas znervózněl. bez vetší šance soupeře. za nedlouho se opět hra přesunula na polovinu Sokola Březno, bez efektu vstřelené branky. Z ojedinělé akce Sokola jsme obdrželi branku, začalo drama. Naši borců zatlačili ještě více, ale stále bez efektu gólu. Byl čas na radikální změnu, brankář FK Dlouhá Lhota do útoku a .... konečně srovnáno. Ještě byl čas na obrat. Podařilo se, v poslední minutě jsme dali na 2:1 , zvítězili jsme, postupujeme do finále. Děkujeme všem borců z FK Dlouhá Lhota, kteří dnes v zápase nastoupili, bojovali, nebojím se napsat "dřeli", i když se nedařilo proměňovat šance, a že jich Dlouhá Lhota měla. Ještě jednou děkujeme všem dětem, kteří dnes měli dres FK Dlouhá Lhota. Dále velké poděkování divákům FK Dlouhá Lhota ( maminkám, babičkám, tatínkům, dědečkům, kamarádům, .....), byli jste hodně slyšet, a fandili jste opravdu férově, děkujeme.

03.05.2017