The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Zimní turnaj U11

Zimní turnaj U11 Zimní turnaj U11

13.02.2017 | Více

Zimní období 2016/17

V zimním období 2016/17 jsme se zúčastnili řady halových orologi replica turnajů. Na obsahu se pracuje.

Těsná prohra na hřišti ve Velkém Borku

Lhotečtí doháněli ztrátu z prvního poločasu, ale bohužel na remízu ani výhru nedosáhli.

25.09.2016 | Více

Okresní derby s týmem z Dolního Bousova

Okresní derby s týmem z Dolního Bousova Další zápas v 1.B tř. a další prohra. Lhotečtí v okresním derby nakonec prohráli vysoko 2:5.

17.09.2016 | Více

!!!!!!! POZOR !!!!!!!

Změna času posledního zápasu.

15.06.2016 | Více

Výhra pod vedením nového trenéra

Výhra pod vedením nového trenéra V sobotním utkání I. A třídy nastoupila Dlouhá Lhota pod vedením nového trenéra Petra Niklfelda. Mužstvo Dlouhé Lhoty je díky získaným podzimním bodům v relativním klidu, ale jarní výsledky nejsou valné.

14.05.2016 | Více

Prohra 1:2 s předposledním celkem tabulky Viktorií Radim

Po prvním poločase sice o branku fotbalisté Radimi prohrávali, ale po konci zápasu byli oni těmi spokojenějšími, protože vezou ze hřiště soupeře výhru. Tentokrát 2:1.

30.04.2016 | Více

První jarní domácí prohra s lídrem tabulky

První jarní domácí prohra s lídrem tabulky Ten, kdo přišel na sobotní duel mezi Dlouhou Lhotou a brandýským FK, jistě nemusel litovat. V zápase padlo celkem sedm branek, hrálo se svižně, důrazně, avšak ve velice přátelské atmosféře, a to jak na hřišti, tak v hledišti.

16.04.2016 | Více

Derby Dlouhá Lhota x Luštěnice

Derby Dlouhá Lhota x Luštěnice Okresní derby mezi Dlouhou Lhotou a Luštěnicemi mnoho diváků nepřivábilo, i když bylo krásné fotbalové počasí. Tentokrát se z vítězství radovali domácí fotbalisté.