Aktuality A muži

!!!!!!POZOR!!!!!!!!! Sobotní zápas se Sokolem Jedmělice se odkládá

Kvůli tragické události v týmu Sokol Jedomělice se odkládá sobotní zápas FK Dlouhá Lhota x Sokol Jedomělice. Náhradní termín bude upřesněn.

01.09.2015 | Více

Slunečné počasí přineslo další výhru na hřišti v Dobrovicích

Slunečné počasí přineslo další výhru na hřišti v Dobrovicích Vedro k nevydržení, nepopulární soupeř, i přesto se lhotečtí fotbalisté dokázali semknout, překonat nepříznivé podmínky a konečně zlomit prokletí na hřišti v Dobrovicích. Porazili domácí b-tým 2:4 a to ještě další šance nevyužili.

30.08.2015 | Více

Třetí výhra v řadě tentokrát v normální hrací době

Třetí výhra v řadě tentokrát v normální hrací době Dlouhá Lhota si po dvou vyhraných rozstřelech připsala vítězství v základním čase, za které vděčí hlavně brankáři Bejrovi, který hostům chytil tři vyložené šance, a k jeho smůle i velimskému obránci Hrabalovi.

22.08.2015 | Více

Druhá výhra na penalty s týmem Čelákovic

Druhá výhra na penalty s týmem Čelákovic Vyrovnané utkání odehráli fotbalisté Dlouhé Lhoty v Čelákovicích, kde po remíze 1:1 přisoudily hostům penalty bod k dobru.

15.08.2015 | Více

První zápas sezóny 2015/2016

První zápas sezóny 2015/2016 První kolo nové fotbalové sezóny rozehráli fotbalisté Dlouhé Lhoty na domácím hřišti proti týmu SK Doksy. Hostující tým je nováčkem v 1.A třídě a lhotecké hodně potrápil a dopřál jim výhru po remíze 2:2 až na pokutové kopy.

08.08.2015 | Více

Nalezeno: 55 | Zobrazeno: 51 - 55