První jarní prohra na hřišti ve Velimi - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

První jarní prohra na hřišti ve Velimi

V dalším kole I. A třídy si doma Velim poradila s Dlouhou Lhotu, kterou porazili 4:1. Na jaře tak drží domácí neporazitelnost.

Velim poslal do vedení po čtrnácti minutách hry po rohovém kopu Hrušky hlavičkující Kukal. Poté se zranil lhotecký kapitán Jan Novotný, který opustil hru se zraněným kotníkem a na jeho místo nastoupil Petr Šolc. Po víc jak půlhodině bylo v domácích řadách ještě veseleji. Hruška přihrál mezi obránci Janstovi, který parádní střelou od břevna rozjásal snad všechny fanoušky fotbalu.Krásný moment. Rolex Replica Watches

S přestávkou však gólové hody neskončily. Třetí branku si dali po Ramšákově akci hosté sami. Smutným hrdinou se stal Nekola. Poté se ke slovu dostala i Dlouhá Lhota. Brankář Luboš Svoboda se špatně dohodl se svým stoperem, čehož využil Limr. Poslední slovo měla ale Velim. Akci Marka Kosiny zakončil Zajíc.

Utkání mělo velkou kvalitu, na obou stranách bylo hodně šancí a domácí několikrát podržel výborně chytající Svoboda. Jednou dokonce vytáhl střelu, která šla do šibenice, na břevno.

FC VELIM x FK DLOUHÁ LHOTA   4:1  (2:0)

Branky: 14. Kukal, 33. Jansta, 56. vlastní, 79. Zajíc – 70. Limr. ŽK: Kukal, Zajíc – Volf, Horák. Rozhodčí: Pospíšil (Pudil, Mucha). Rohy: 3:4. Diváci: 100

Velim: Svoboda L., Kyncl, Sabó, Martikán, Hrabal, Ramšák (88. Kesner), Hruška, Kukal (78. Kosina), Zajíc (90. Svoboda J.), Hartig, Jansta

Dlouhá Lhota: Jíra, Nekola, Vrána (60. Nastoupil), Zdobinský, Volf, Limr, Kořínek, Koubek, Novotný (18. Šolc), Horák, Šťastný repliche tag heuer