Derby Dlouhá Lhota x Luštěnice - FK Dlouhá Lhota

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Derby Dlouhá Lhota x Luštěnice

Okresní derby mezi Dlouhou Lhotou a Luštěnicemi mnoho diváků nepřivábilo, i když bylo krásné fotbalové počasí. Tentokrát se z vítězství radovali domácí fotbalisté.

První poločas mnoho šancí nepřinesl. Hrálo se na obě strany, ale žádný z obou mužstev se k výraznější akci neprobojovalo. Až ve 36.minutě sprintuje po pravé straně Roman Koubek, posílá centr do vápna na Honzu Novotného a ten posouvá na Radka Mynáře. Radek bez problémů střílí první gól.

Druhý poločas už byl na akce pestřejší. V 62.minutě gólem skončila až špatná rozehrávka luštěnického brankáře a pozornost Honzi Novotného, který dorazil míč do prázdné branky. V 71.minutě dostává míč za obranu Radek Mynář, jde sám proti brankáři, který ho fauluje v pokutovém území. Rozhodčí Lafek neváhá a nařizuje penaltu proti týmu Luštěnic, kterou proměňuje Petr Šolc. Bohužel ale po tomto faulu Radek Mynář opouští hřiště s nataženými vazy orologi replica svizzeri v koleni. V 82.minutě prověřil pozornost a rychlost brankáře Řezáče Martin Šťastný. Když poslal střelu z půlky na branku, ale luštěnický brankář se vrátil včas a míč chytil. Luštěnice výsledek aspoň zkorigovali před koncem zápasu.Sabol využil nepozornosti lhotecké obrany, obešel ji a překonal lhoteckého brankáře.

Obávaný soupeř z Luštěnic odjížděl z Dlouhé Lhoty bez bodů a s prohrou 1:3. Za to na tvářích hráčů i fanoušků Dlouhé Lhoty se objevil úsměv.

FK DLOUHÁ LHOTA x SOKOL LUŠTĚNICE   3:1 (1:0)

Branky: 36. Mynář, 62. Novotný, 71. Šolc z PK – 88 Sabol. ŽK: Kořínek, Šťastný – Hůlka M., Řezáč, Korec. Rozhodčí: Lafek (Kočárek, Kuka). Rohy: 4:3. Diváci: 80

Dlouhá Lhota: Bejr, Nekola, Lukáš, Šťastný, Koubek, Šolc, Kořínek, Horák, Novotný (90. Sedlák), Mynář (74. Zdobinský O.), Nastoupil (83. Pastorek) klockor kopior

Luštěnice: Řezáč, Hůlka M., Holčapek, Hůlka J., Pavlíček, Grus (38. Horák/ 72 Korec), Hrdlička, Kopa, Sabol, Lasák (81. Jakubův), Řehák